BASIN BÜLTENLERİ

Çıkış Yap
Köşebaşı'nda Bahar Keyfi > 04.04.2011

Yazın müjdecisi baharın gelmesiyle Köşebaşı'nda masalar da çiçek açtı. Her şubesinde ayrı bir keyif sunan Köşebaşı, mevsime özel olarak hazırlanan hafif mönüsü ile de sizleri bekliyor.

Yalnızca Köşebaşı'nda Yiyebileceğiniz Tarsusi Kebap, Şimdi de Ankaralılarla Buluşuyor. > 01.03.2011

Sekiz yıldır Ankara Gaziosmanpaşa'da hizmet veren Köşebaşı Ankara şubesi, mönüsüne Köşebaşı'nın klasikleşen lezzeti Tarsusi Kebap'ı da ekledi. Servis edildiği şubelerde müdavimlerin vazgeçilmez lezzeti olan Tarsusi, kısa sürede Ankaralılardan da tam not aldı.

Sevgililer Günü'nde Çiftlere Özel Set Mönü Alternatifleri Sunan Köşebaşı, Dilerseniz Romantik Paketinizi Evinize Getiriyor. > 14.02.2011

Lezzet dünyasının seçkin markalarından biri olan Köşebaşı, yılın en romantik gününde sizlere, özel bir akşam vadediyor. Mum ışığında, romantik parçalar eşliğinde yiyeceğiniz birbirinden lezzetli yemekler ile keyifli bir geceye imza atacaksınız.

Özel Günler ve İş Yemekleri İçin İdeal Bir Adres 'Köşebaşı' > 04.02.2011

Modern sunumu ile kebap ve et kültüründe bir ilke imza atan Köşebaşı, şık dekorasyonu, zengin mönüsü ve merkezi konumu ile iş yemekleriniz için ideal bir seçim.

Ocakbaşı ve Taş Fırından Çıkan Sımsıcak Lezzetler İçinizi Isıtacak. > 03.12.2010

Ünü ülke sınırlarını aşan Köşebaşı'nın geleneksel keyfi ocakbaşından ve taş fırından çıkan sımsıcak lezzetleri, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak.

Euro.Message madebycat ®